Drugie spotkanie ponownie zagramy u siebie

Beniaminek górą!

Niestety w 2. kolejce nie zdobywamy punktów. Drużyna z Zielonej Góry była bardzo skuteczna i wypunktowała nas aż na 4-0. Dopiero w 28 minucie Bartosz Kokot zdobywa kontaktową bramkę i nasza gra ulega polepszeniu. Kolejne trafienie na 2-4 zdobywa Michał Słonina w 34 minucie. Zryw naszej drużyny pozwala zdobyć kolejna bramkę na 3-4 po mocnym uderzeniu Mateusza Kosowskiego. Niestety brakło czasu na wyrównanie i musimy uznać wyższość drużyny gości. Przed nami kolejny mecz w roli gospodarza. Trzymamy kciuki za komplet punktów w wykonaniu naszych piłkarzy.