GKS Futsal Tychy / Aktualności

Transport Sokół z kontraktem na kolejny sezon

W nowym sezonie czeka nas 11 spotkań na wyjeździe! Zagramy między innymi w Rzeszowie, Przemyślu, Lublinie czy Zielonej Górze, dlatego tak ważny jest dla nas zaufany przewoźnik. Tym bardziej miło nam poinformować, że kolejny sezon wspierać nas będzie Trasport „SOKÓŁ”.

Najbliższe spotkania i pierwszy wyjazd

Pierwsze dwa spotkania z FC Silesia Box Siemianowice Śl. (25.09.2022) oraz AZS UZ Zielona Góra (01.10.2022) rozegramy na hali przy Piłsudskiego 20. W trzeciej kolejce czeka nas mecz pod Kielcami, z którym spotkamy się  z GKS Ekom Invex Remedies Nowiny. Pozostałe mecze mozecie sprawdzić w zakładce I Liga Futsal PZPN.
Logo Transport Sokół

Transport Sokół - przewóz osób, wynajem busów

Doskonale wiemy, jak ważny jest bezpieczny i terminowy transport, ponadto niejednokrotnie przekonaliśmy się, że podczas dłuższych tras komfort pełni równie ważną rolę jak wypoczynek przed meczem. Transport Sokół to przewoźnik, który towarzyszył nam podczas ubiegłorocznych rozgrywek ligowych i nie tylko. Zawsze punktualni, bezpiecznie i na czas docieraliśmy do celu. Cieszymy się na dłuższą współpracę i polecamy naszego partnera!
Więcej informacji o Transport „SOKÓŁ” – przewóz osób znajdziecie na stronie: transport-sokol.pl
Flota Transport „SOKÓŁ”: transport-sokol.pl