Podsumowanie Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w Tychach!

Zakończyliśmy MMP U-17 w Tychach

W miniony weekend w tyskiej hali przy al. Piłsudskiego 20  rozegraliśmy Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu. Jedna z największych imprez, której mieliśmy przyjemność być gospodarzem. W turnieju udział wzięło 16 zespołów, podzielonych na 4 grupy, z których do fazy pucharowej awansowały po dwie drużyny. Wśród najlepszej ósemki znaleźli także zawodnicy GKS SMS Futsal Tychy!
Logo Futsalu na czerwonym tle

"W mojej opinii organizacyjnie turniej TOP..."

„ To były naprawdę udane 3 dni jeśli chodzi o organizację turnieju finałowego. Oczywiście przygotowania rozpoczęły się dużo wcześniej, była masa tematów do dopięcia, na całe szczęście wszystkie się udało. W mojej opinii organizacyjnie turniej TOP, począwszy od aspektu sportowego, po przez transmisje czy też obsługę techniczną – za co wszystkim zaangażowanym bardzo serdecznie dziękuję. Szkoda jedynie porażki naszej drużyny w ćwierćfinale, ale po meczach grupowych zagraliśmy słabsze spotkanie. Klątwa ćwierćfinałów M.M.P. trwa nadal. Ale pracujemy, wszystkie drużyny są już objęte opieką trenera Szłapy. To przyniesie w przyszłości efekty” – Podsumował Dyrektor GKS Futsal Tychy Sławomir Wróbel

GKS SMS Futsal Tychy - Dziękujemy!

GKS SMS Futsal Tychy to projekt połączonych sił GKS Futsal Tychy i Akademii Piłki Nożnej SMS Tychy, a na parkiecie występują również uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy.

Relacje z Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w Tychach

Wyniki oraz relacje z meczów naszej drużyny dostępne są na profilu Facebook GKS Futsal Tychy. Szczegółowe tabele oraz przebieg fazy pucharowej dostępne są na stronie >> www.futsalmmp.pl. Natomiast zapis transmisji live z trzech dni turnieju znajdziecie na naszym kanale YouTube.