Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-17 w Tychach!

Startujemy w najbliższy piątek 10.02.2023!

W dniach 10-12.02.2023 r. w Hali Miejskiej MOSiR Tychy przy al. Piłsudskiego 20 rozegramy Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu U-17! W fazie grupowej udział weźmie 16 drużyn podzielonych na 4 grupy, z których do niedzielnych finałów awansują po 2 drużyny.

Początek rozgrywek już o godzinie 13.00. GKS SMS Futsal Tychy w swoim pierwszym meczu o godz. 17.30 podejmie Słomniczankę Słomnik. Wstęp na mistrzostwa jest wolny, dlatego zachęcamy do kibicowania naszej drużynie!

Informacje szczegółowe o Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu U-17
dostępne są na stronie >> http://www.futsalmmp.pl/

Tło z Futsal PZPN

Transmisje meczów

Zachęcamy o wspierania naszych zawodników na Hali Miejskiej lub przed monitorem. Wszystkie mecze będą transmitowane. Poniżej publikujemy linki, pod którymi będzie można obejrzeć zmagania w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-17 w Tychach!

Rozpiska MMP U-17

GKS SMS Futsal Tychy to projekt połączonych sił GKS Futsal Tychy i Akademii Piłki Nożnej SMS Tychy, a na parkiecie występują również uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego Tychy.