Mistrzowska inauguracja sezonu 1 Ligi Futsalu PZPN w wykonaniu Tyszan

Fantastyczna atmosfera, emocjonalne pożegnanie Zbyszka Modrzika i bardzo dobra gra Tyszan tak w skrócie można podsumować niedzielne wydarzenie przy al. Piłsudskiego. Więcej o karierze „Zbynka” przeczytać możecie tutaj  „Zbigniew Modrzik Legenda GKS Futsal Tychy„.
GKS Futsal Tychy Zbigniew Modrzik
Zbigniew Modrzik - Legenda GKS Futsal Tychy // Foto: Dawid Kiedrowicz

GKS Futsal Tychy 3:1 FC Silesia Box Siemianowice Śl.

Choć do przerwy na boisku było 0-0 to druga połowa była majstersztykiem w wykonaniu naszych piłkarzy. Dwukrotnie huknął nie do obrony Dawid Pasierbek i jedna bramka samobójcza dały zwycięstwo nad Silesia Box Siemianowice 3-1. Goście jedyną bramkę zdobyli z rzutu karnego. Warty odnotowania jest występ Pawła Mury w tyskiej bramce, który jednogłośnie został wybrany piłkarzem meczu. Wszyscy zgromadzeni kibice przyznali że warto było przyjść na mecz i obejrzeć to widowisko. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkanie: