Gdzie najlepiej obstawiać futsal?

Gdzie najlepiej obstawiać futsal?

Czas kiedy na kuponach bukmacherskich lądowały tylko i wyłącznie zdarzenia związane z futbolem, hokejem na lodzie, tenisem ziemnym oraz koszykówką już dawno w minął. W chwili obecnej typerzy coraz częściej sięgają po sporty zdecydowanie mniej medialne. Jednym z nich jest futsal, a więc dyscyplina, która u legalnych operatorów zakładów wzajemnych prezentuje się naprawdę dobrze. Gdzie jednak najlepiej betować odmianę piłki nożnej rozgrywanej na hali?

Jeszcze kilkanaście lat temu bukmacherka kojarzyła się praktycznie tylko i wyłącznie z piłką nożną. Nie było w tym nic dziwnego, ponieważ była to zdecydowanie najpopularniejsza dyscyplina na całym świecie. Aktualnie futbol nadal cieszy się największym zainteresowaniem, ale miłośnicy obstawiania coraz częściej próbują swoich sił w typowaniu innych dyscyplin.

 

Wybierz bonus na Futsal od Fortuna: www.legalsport.pl/bukmacherzy/fortuna/fortuna-bonus-powitalny-kod-promocyjny/

 

Jedną z nich bez wątpienia jest futsal, który już dość dawno zagościł w ofertach wszystkich renomowanych organizatorów selekcji sportowych. Dzięki temu praktycznie każdego dnia puścić można opłacalny kupon SOLO lub AKO na tę emocjonującą dyscyplinę. Który bukmacher pochwalić się może najlepszą futsalową propozycją, a kto do tego sportu dopisuje najwyższe mnożniki i najbardziej atrakcyjne akcje promocyjne? Na te pytania postaramy się odpowiedź w naszym dzisiejszym tekście.

Fortuna - bukmacher z najlepszą ofertą na futsal

Na początku skupmy się na tym, co najważniejsze, a więc samej ofercie. Jeśli zatem szukacie buka, który proponuje Wam najwięcej zdarzeń na futsal, to zdecydowanie powinniście postawić na Fortunę – to właśnie u sponsora Legii Warszawa obstawiać możecie naprawdę sporo futsalowych rozgrywek. Oczywiście prym widzie tutaj rywalizacja w Polsce, ale nie oznacza to, że inne lokalizacje zostały potraktowane przez tego najstarszego buka w naszym kraju po macoszemu. Dzięki temu na swoich kuponach umieszczać możecie także mecze odbywające się m.in. w Czechach, w Portugalii, w Chorwacji czy we Włoszech oraz na Słowacji. Gdyby jednak komuś było mało, to zawsze swoje pieniądze przeznaczyć może na betownie zdarzeń międzynarodowych, w tym np. meczów Copa America. Jest to o tyle istotne, że w wiele konkurencyjnych firm ogranicza się zaledwie do dwóch lub trzech lokalizacji (np. tylko liga czeska i włoska).

 

Oczywiście oferta Fortuny nie obejmuje jedynie zakładów głównych, ale także wiele intratnych typów na ten wyjątkowo widowiskowy sport. I tak typować możecie zarówno główne rozstrzygnięcia w danych meczach (kto zwycięży), jak i poszczególne elementy gry. Oznacza to, że posiłkować możecie się chociażby typami handicapowymi, czy selekcjami dotyczącymi liczby goli. Dodatkowo u sponsora tytularnego piłkarskiego Pucharu Polski czekają na Was zakłady długoterminowe, dzięki czemu wskazać możecie chociażby najlepszy zespół sezonu na naszym krajowym podwórku.

STS ma najlepsze kursy na futsal

Z kolei jeśli zależy Wam na najwyższych mnożnikach bukmacherskich, to tutaj nie powinniście wiele kombinować i najlepiej od razu postawcie na STS, ponieważ to ten buk wypada pod tym względem najlepiej. Oznacza to, że największe szanse na wysokie wygrane macie właśnie u oficjalnego sponsora piłkarskiej reprezentacji Polski. Co istotne, odnosi się to nie tylko do jakiś wybranych rozgrywek, ale do ogółu oferty. Tym samym praktycznie każde zdarzenia są gwarancją najwyższych współczynników. Aby jednak nie być gołosłownym, najlepiej skupić się na przykładach.

 

Na start na tapet wzięliśmy pierwszy lepszy mecz z naszej rodzimej ekstraklasy, czyli starcie pomiędzy Widzewem Łódź a Rekordem Bielsko-Biała, które w STS obwarowane zostało kursami na poziomie 10.72 (typ na zwycięstwo gości), 8.00 (selekcja na remis) oraz 1.14 (zakład na wygraną gości). A jak ten pojedynek przedstawia się w konkurencji? Dla przykładu weźmy bukmachera BETFAN, który do poszczególnych rozstrzygnięć dopisał kursy na poziomie 10.00, 7.50 i 1.12. Jak więc widać, różnica jest przy każdej możliwości.

 

Naturalnie przewagę kursowa widoczna jest także w innych rozgrywkach. Idealnym tego przykładem jest mecz ligi włoskiej Sandro Abate vs Active Network i zakład na to, że w spotkaniu padnie mniej niż 5.5 bramki. Taki scenariusz w STS wyceniony został na 1.87, a w Betclic na 1.85. Z kolei selekcja na to, że worek z golami jednak się rozwiąże i padnie ich więcej niż 5.5 w STS doczekał się mnożnika 1.82, a w Betclic 1.79.

 

Kolejne przykłady można tak naprawdę mnożyć. Dzięki temu praktycznie zawsze możecie być pewni, że najwyższe mnożniki bukmacherskie na selekcje futsalu czekają na Was u największego polskiego organizatora zakładów sportowych.

Superbet - bukmacher z najlepszymi promocjami na futsal

Na koniec warto pochylić się jeszcze nad kwestią bukmachera z najlepszymi promocjami na futsal. W tym aspekcie bezsprzecznie króluje Superber, który dla swoich graczy przygotował niezwykle intratny system akcji promocyjnych. Na wstępie wspomnieć tutaj trzeba przede wszystkim o bonusie na start, który odebrany wraz z kodem afiliacyjnym LEGALSPORT zapewnić Wam może nawet 3754 zł, w tym aż tydzień grania bez ryzyka do kwoty aż 3500 zł.

Naturalnie Superbet nie zapomniał również o stałych klientach, którzy skorzystać mogą chociażby z promocji Super Bonus umożliwiającej powiększenie wygranej nawet o 100%. Tak naprawdę tutaj wszystko zależy od Was. Jeśli więc jesteście miłośnikami kuponów z wieloma futsalowymi selekcjami, to jest to rozwiązanie akurat dla Was. Co więcej, u tego rumuńskiego buka liczyć możecie także na akcje pozwalające zgarnąć atrakcyjne nagrody. Wśród tych promocji szczególnie wpaść Wam w oko powinien Bonus Dnia, gdzie regularnie oferowane są m.in. freebety czy Super Spin, w którym wystarczy pokręcić kołem i zdobyć jakąś wyjątkowo atrakcyjną nagrodę.

 

Jak więc widzicie, obecnie futsal zapewnić Wam może naprawdę sporo. Możecie w końcu bez problemu wybrać buka z najszerszą ofertą, najwyższym kursami czy na najlepszymi promocjami. Tutaj macie całkowitą dowolność. Oczywiście finalnie zdecydować możecie się także na rozpoczęcie swojej przygody z betowaniem odmiany piłki nożnej rozgrywanej na hali u zupełnie innego podmiotu. My jednak proponujemy Wam skupić się na jednym z tych wyżej wymienionych. Jesteśmy pewni, że jeśli pójdziecie za naszą radą, to z pewnością nie pożałujecie swojej decyzji.

ODWIEDŹ NAS W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH