Corrida Pub Partnerem GKS Futsal Tychy

Nowe logo na strojach meczowych

Corrida Pub to bez wątpienia kultowe miejsce na mapie Tychów, od dzisiaj wspiera również nasz klub. Charakterystyczne żółte logo umieściliśmy w strefie partnerów oraz dedykowanej stronie naszej witryny.  Ponadto znajdzie się również na strojach meczowych oraz banerach podczas spotkań w tyskiej hali przy al. Piłsudskiego.

Logo Corrida Pub na czarnym tle z logo GKS Futsal Tychy

"Nie zastanawiałem się ani chwili..."

Rafał Ptak – właściciel Corridy, nie ukrywa zadowolenia z podpisania umowy: „Kawał spędzonego czasu oraz mnóstwo meczów rozegranych w barwach GKS Jachym czy później Rodakowskiego bez wątpienia miały duży wpływ na podpisanie umowy. W zasadzie nie zastanawiałem się ani chwili jak tylko pojawiła się taka możliwość.”

Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych działań! Informacje o naszym Partnerze znajdziecie tutaj >> https://www.facebook.com/pub.corrida/