7 nazwisk na liście strzelców

Kolejne punkty dla GKS Futsal Tychy

Na siódemkę – tak w skrócie można podsumować niedzielne spotkanie. Nasz zespół zdominował drużynę gości z Nowin. Wynik 7-0. Siedmiu strzelców, trzech bramkarzy którzy zaliczyli udział w meczu i każdy zachował czyste konto. Taka forma sportowa na pewno cieszy. Przed nami już w najbliższą niedzielę o 18.00 kolejne spotkanie u siebie, tym razem będziemy gościć zespół z Polkowic. Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwo!

GKS Futsal Tychy 7:0 GKS Futsal Nowiny

Dla GKS Futsal Tychy strzelali: Filip Krzyżowski (6.24′), Grzegorz Migdał (10.50′), Mateusz Kosowski (12.37′), Dawid Pasierbek (15.46′), Bartosz Kokot (31.48′), Piotr Pytel (34.46′), Yurii Stets (38.17′)

Transmisja live

Jeśli nie mogliście stawić się osobiście na Piłsudskiego 20, zachęcamy do obejrzenia transmisji live, którą znajdziecie w Strefie TV na stronie głównej lub naszym profilu YouTube.

Czwarty mecz również na Piłsudskiego!

W 4. kolejce spotkamy się z KS Górnik Polkowice, który do tej pory wygrał swoje mecze wyjazdowe, jak będzie tym razem?  Zobacz najbliższe spotkanie w Hali Miejskiej przy al. Piłsudskiego 20 start o godz. 18:00! Zapraszamy!

GKS Futsal Tychy - Górnik Polkowice FB poziom - CZERWONY