Wygrywamy z Heiro Rzeszów!

"Bardzo ciężki mecz"

W niedzielę na własnym parkiecie zagraliśmy z Heiro Rzeszów, drużyną, z końca tabeli. Wydawać się mogło, ze spotkanie zakończy się pewnym zwycięstwem gospodarzy, a jak było na boisku?! Poprosiliśmy o komentarz Dyrektora naszego Klubu – Sławomira Wróbla:

„Bardzo ciężki mecz. Zespół z Rzeszowa przyjechał bardzo mocnym składem, wydaje się, że optymalnym. Wyniki wcześniejszych spotkań nie oddawały potencjału gości. Było naprawdę ciężkie granie. Wydawało się, że wynik 3-0 daje nam pełną kontrolę, jednak dwa błędy Pawła (Mury), dodały Rzeszowianom gazu. Całe szczęście w decydującym momencie nasz bramkarz zrehabilitował się broniąc przedłużony rzut karny, co przy skutecznej grze w obronie pozwoliło dowieźć wynik do końca.”

GKS Futsal Tychy 3:2 Heiro Rzeszów