U-17

Trener: Marek Kołodziejczyk.

www.futsalmmp.pl

Załącznik numer 1/U-17 do regulaminu Młodzieżowych Mistrzostw Polski.
Rozgrywki będą podzielone na dwa etapy:
Pierwsza etap . Drużyny są podzielone na 10 grup i z każdej grupy do drugiego etapu eliminacji awansują po 3 najlepsze drużyny z każdej z grup. W przypadku gdy w grupie 4 zespołowej wycofa się jedna z drużyn do drugiego etapu z takiej grupy awans uzyskają tylko dwie drużyny.
Pierwszy etap eliminacji odbędzie się w następującym terminie:
– 5-6.12.2020r
W drugim etapie eliminacji drużyny zostaną podzielone na grupy z których zostanie wyłonione 15 drużyn które uzyskają awans do turnieju finałowego.
Drugi etap eliminacji odbędzie się w następującym terminie:
– 16-17.01.2021r
W pierwszym etapie rozgrywek dopuszcza się rozgrywanie turnieju w innych terminach za zgodą wszystkich drużyn w grupie ale nie później niż 20.12.2020r. Za planowanie turniejów w grupach odpowiedzialni są koordynatorzy grup którzy odpowiedzialni są za kontakt i planowanie turniejów.
Do 15 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego MOKS Słoneczny Stok Białystok.

Każdy klub uczestniczący w turnieju eliminacyjnym zobligowany jest do:
– wpłaty na konto organizatora turnieju eliminacyjnego opłaty wpisowej w wysokości 350 zł.
– rejestracji i UPRAWNIENIA zawodników za pośrednictwem systemu Extranet – za przypisanie drużyny do rozgrywek oraz potwierdzenie zawodników odpowiada właściwy terytorialnie Wojewódzki Związek Piłki Nożnej. Uprawnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonuje Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.
– stawienie się na zawodach o godzinie wyznaczonej przez gospodarza turnieju eliminacyjnego.

Każdy klub będący gospodarzem turnieju eliminacyjnego zobligowany jest do:
– przygotowania turnieju w odpowiedniej hali z zapleczem sanitarnym, zabezpieczeniem szatni, napoi i opieki medycznej (ratownik medyczny)
– poinformowanie na 14 dni przed turniejem o terminie i miejscu rozgrywania zawodów za pośrednictwem poczty elektronicznej wszystkich uczestników turnieju DRK PZPN: futsalmmp@pzpn.pl oraz KS PZPN: psarosiek@wp.pl , mario670507@wp.pl
– po zakończonym turnieju przesłanie wyników i tabeli końcowej na email futsalmmp@pzpn.pl

Podział na grupy eliminacyjne MMP U-17.
Grupa 1:
1. Jantar Ustka.
2. ZOSIR Jantar Ustka.
3. SMS Słupsk.
4. AZS UG Gdańsk.
5. GOSRIT Luzino.

Grupa 2:
1. Beniaminek 03 Stargard Gdańsk.
2. TAF Toruń.
3. Constract Lubawa.
4. ZRYW Książki.

Grupa 3:
1. KS Best Drive Piła.
2. KP Piła.
3. Perfecta Złotów.
4. SPN Szamotuły.
5. Futsal Gostyń.

Grupa 4:
1. Futsal Leszno.
2. Polonia Leszno.
3. WKS Śląsk Wrocław.
4. Red Dragons Pniewy.
5. KS Górnik Polkowice.

Grupa 5:
1. Junior Hurtap Łęczyca.
2. TS Falenica Warszawa.
3. Bór Regut.
4. GKS Futsal Nowiny.

Grupa 6:
1. Victoria Solec nad Wisłą.
2. AZS UMCS Lublin.
3. MKS Trzebinia.
4. Garbarnia Kraków.

Grupa 7:
1. SMS Solne Miasto Wieliczka.
2. BSF Bochnia.
3. ZKS Unia Tarnów.
4. Canpack Okocimski Brzesko.

Grupa 8:
1. Futsal Team Przeworsk.
2. Pogoń Sokół Lubaczów.
3. Stal Mielec.
4. Góral Tryńcza.

Grupa 9:
1. APN GKS Futsal Tychy.
2. AZS UŚ Katowice.
3. GSF Gliwice.
4. Sośnica Gliwice.

Grupa 10:
1. Gwiazda Ruda Śląska.
2. Marex Chorzów.
3. Piast Gliwice.
4. Rekord Bielsko-Biała SSA.