U-18

Załącznik numer 1 do regulaminu Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-18.
Rozgrywki będą rozgrywane systemem Grand-Prix . Obligatoryjne terminy turniejów eliminacyjnych w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-18 to: 24-25.11.2018r, 8-9.12.2018r,
5-6.01.2019r, 19-20.01.2019r, 2-3.02.2019r. Dopuszcza się rozgrywanie turnieju w innych terminach za zgodą wszystkich drużyn w grupie. W ramach eliminacji należy zagrać minimum 2 turnieje eliminacyjne. Za planowanie turniejów w grupach odpowiedzialni są koordynatorzy grup którzy odpowiedzialni są za kontakt i planowanie turniejów.

Awans do turnieju finałowego uzyskają dwie najlepsze drużyn z każdej grupy.
Do 14 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego Unisław Team PBDI i mistrz Polski z poprzedniego sezonu BSF ABJ Bochnia.

Każdy klub uczestniczący w turnieju eliminacyjnym zobligowany jest do:
– wpłaty na konto organizatora turnieju eliminacyjnego opłaty wpisowej w wysokości 350 zł.
– rejestracji i UPRAWNIENIA zawodników za pośrednictwem systemu Extranet – za przypisanie drużyny do rozgrywek oraz potwierdzenie zawodników odpowiada właściwy terytorialnie Wojewódzki Związek Piłki Nożnej. Uprawnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonuje Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.
– stawienie się na zawodach o godzinie wyznaczonej przez gospodarza turnieju eliminacyjnego.

Każdy klub będący gospodarzem turnieju eliminacyjnego zobligowany jest do:
– przygotowania turnieju w odpowiedniej hali z zapleczem sanitarnym, zabezpieczeniem szatni, napoi i opieki medycznej (ratownik medyczny)
– poinformowanie na 14 dni przed turniejem o terminie i miejscu rozgrywania zawodów za pośrednictwem poczty elektronicznej wszystkich uczestników turnieju DRK PZPN: futsalmmp@pzpn.pl oraz KS PZPN: psarosiek@wp.pl , mario670507@wp.pl
– po zakończonym turnieju przesłanie wyników i tabeli końcowej na email futsalmmp@pzpn.pl

Grupy i gospodarze:

Grupa 1:
Koordynator grupy – Rafał Gnybek
1. Red Dragons Pniewy. reddragonspniewy@gmail.com
2. Pogoń 04 Szczecin. mirekgrycmacher@wp.pl
3. KS Gniezno. ks.gniezno@onet.pl
4. KP Piła. karol_skiba@wp.pl

Grupa 2:
Koordynator grupy – Piotr Piszko
1. Jantar Ustka. jantar.ustka@pomorski-zpn.pl
2. Red Devils Chojnice. marcin@red-devils.pl
3. AZS UG Gdańsk. w.pawicki@wp.pl
4. Team Lsss Lębork. a.jablonowska@op.pl
5. KP Starogard Gdański. kpstarogard@wp.pl

Grupa 3:
Koordynator grupy – Anna Straszewska
1.FC Gwiazda Toruń. biuro@torunfc.pl
2. Gatta Zduńska Wola. wojciechsop@ferax.com.pl
3. TAF Toruń. jedrzej9@gazeta.pl
4. Hurtap Junior Łęczyca. klub@hurtap.com.pl
5. 4. LKS Dąbrowa Chełmińska. wesolowski.bartlomiej@gazeta.pl

Grupa 4:
Koordynator grupy – Wacław Rekść
1. MOKS Słoneczny Stok Białystok. konradmoks@wp.pl
2. Helios Białystok. leszek_helios@tlen.pl
3. Drukarz Warszawa. mariono5@tlen.pl
4. Victoria Solec. danielmachal@gazeta.pl

Grupa 5:
Koordynator grupy – Szymon Czeczko
1.Włókniarz Mirsk. jarowi2@wp.pl
2. Orzeł Jelcz Laskowice. biuro@orzelfutsal.pl jaroslaw.pataluch@orzelfutsal.pl
3. Akademia Pyskowice. klub@futsalakademia.pl
4. Piast Gliwice. ewa.bernadiuk@nbit.pl
5. ŚAF Gliwice. biuro@saf.org.pl

Grupa 6:
Koordynator grupy – Arkadiusz Grzywaczewski
1. Clearex Chorzów. futsal@clearex.com.pl
2. Stal MOSiR Zabrze. kempos@vp.pl
3. Gwiazda Ruda Śląska. gwiazda@srsgwiazda.pl
4. Grunwald Halemba. andrzejziob@interia.pl
5. Rekord Bielsko-Biała. sportbts@rekord.com.pl

Grupa 7:
Koordynator grupy – Adam Banach
1. GKS Futsal Tychy. gksfutsaltychy@wp.pl
2. Fablok Chrzanów. bananito@poczta.fm
3. Futsal Przeworsk. futsalteamprzeworsk@gmail.com
4. AZS UŚ Katowice. azs@us.edu.pl
5. Góral Tryńcza. robertkurosz@o2.pl

powrót