U-13

Trener: Zbigniew Modrzik.

www.futsalmmp.pl

Załącznik numer 1/U-13 do regulaminu
Młodzieżowych Mistrzostw Polski.
Turnieje eliminacyjne w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-13 odbędą się 11 listopada 2020 r. Z siedmiu grup eliminacyjnych awans uzyskają:
– w grupach 1-6 dwie najlepsze drużyny.

– w grupie 7 trzy najlepsze drużyny.

Do 15 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego – Jantar Ustka.

Każdy klub uczestniczący w turnieju eliminacyjnym zobligowany jest do:

– wpłaty na konto organizatora turnieju eliminacyjnego opłaty wpisowej w wysokości 350 zł.

– rejestracji i UPRAWNIENIA zawodników za pośrednictwem systemu Extranet – za przypisanie drużyny do rozgrywek oraz potwierdzenie zawodników odpowiada właściwy terytorialnie Wojewódzki Związek Piłki Nożnej. Uprawnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonuje Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.

– stawienie się na zawodach o godzinie wyznaczonej przez gospodarza turnieju eliminacyjnego.

Każdy klub będący gospodarzem turnieju eliminacyjnego zobligowany jest do:

– przygotowania turnieju w odpowiedniej hali z zapleczem sanitarnym, zabezpieczeniem szatni, napoi i opieki medycznej (ratownik medyczny)

– poinformowanie na 14 dni przed turniejem o terminie i miejscu rozgrywania zawodów za pośrednictwem poczty elektronicznej wszystkich uczestników turnieju DRK PZPN: futsalmmp@pzpn.pl oraz KS PZPN: psarosiek@wp.pl , mario670507@wp.pl

– po zakończonym turnieju przesłanie wyników i tabeli końcowej na email futsalmmp@pzpn.pl

Grupy i gospodarze:

Grupa 1:

1. Unisław Team PBDI – gospodarz.

2. Gwiazda Toruń.

3. Constract Lubawa.

4. TAF Toruń

Grupa 2:

1. Beniaminek 03 Starogard Gdański – gospodarz.

2. Dragon Bojano.

3. UKS Sparta Sycewice.

4. GOSRiT Luzino.

Grupa 3:

1. KKF Konin – gospodarz.

2. Red Dragons Pniewy.

3. Junior Hurtap Łęczyca.

4. KP Polonia Leszno.

5. AZS AWF Profi Sport Wrocław.

Grupa 4:

1. GKS Futsal Nowiny – gospodarz.

2. AZS UMCS Lublin.

3. FFA Warszawa.

4. Bór Regut.

5. Słomniczanka Słomniki.

Grupa 5:

1. AP Canpack Okocimski Brzesko – gospodarz.

2. ZKS Unia Tarnów.

3. Góral Tryńcza.

4. RKS Garbarnia Kraków.

5. BSF Bochnia.

Grupa 6:

1. Gwiazda Ruda Śląska – gospodarz.

2. GSF Gliwice.

3. Sośnica Gliwice.

4. Stradom Częstochowa.

Grupa 7:

1. GLKS Wilkowice – gospodarz.

2. Kamionka Mikołów.

3. APN GKS Futsal Tychy.

4. Piast Gliwice.

5. BTS Rekord Bielsko-Biała.