U-15

Trener: Marek Kołodziejczyk.

www.futsalmmp.pl

Załącznik numer 1/U-15 do regulaminu Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

Rozgrywki będą rozgrywane systemem Grand-Prix . Obligatoryjne terminy turniejów eliminacyjnych w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w kategorii U-15 to:
– pierwszy termin 21-22.11.2020r
– drugi termin 19-20.12.2020r
– trzeci termin 2-3.01.2021r
Dopuszcza się rozgrywanie turnieju w innych terminach za zgodą wszystkich drużyn w grupie. W ramach eliminacji należy rozegrać minimum 2 turnieje eliminacyjne aby grupa została sklasyfikowana.
Za planowanie turniejów w grupach odpowiedzialni są koordynatorzy którzy odpowiedzialni są za kontakt z drużynami z grupy.
Awans do turnieju finałowego uzyskają:
– po dwie najlepsze drużyny z grup 1-6.
– trzy najlepsze drużyny z grupy 7.
Do 15 zespołów wyłonionych z eliminacji dołączy gospodarz (organizator) turnieju finałowego Bór Regut.
Każdy klub uczestniczący w turnieju eliminacyjnym zobligowany jest do:
– wpłaty na konto organizatora turnieju eliminacyjnego opłaty wpisowej w wysokości 350 zł.
– rejestracji i UPRAWNIENIA zawodników za pośrednictwem systemu Extranet – za przypisanie drużyny do rozgrywek oraz potwierdzenie zawodników odpowiada właściwy terytorialnie Wojewódzki Związek Piłki Nożnej. Uprawnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonuje Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej.
– stawienie się na zawodach o godzinie wyznaczonej przez gospodarza turnieju eliminacyjnego.

Każdy klub będący gospodarzem turnieju eliminacyjnego zobligowany jest do:
– przygotowania turnieju w odpowiedniej hali z zapleczem sanitarnym, zabezpieczeniem szatni, napoi i opieki medycznej (ratownik medyczny)
– poinformowanie na 14 dni przed turniejem o terminie i miejscu rozgrywania zawodów za pośrednictwem poczty elektronicznej wszystkich uczestników turnieju DRK PZPN: futsalmmp@pzpn.pl oraz KS PZPN: psarosiek@wp.pl , mario670507@wp.pl
– po zakończonym turnieju przesłanie wyników i tabeli końcowej na email futsalmmp@pzpn.pl

Grupy i koordynatorzy:

Grupa 1: Koordynator – Piotr Piszko.
1. Jantar Ustka.
2. LZS Bojano.
3. Beniaminek Stargard Gdański.
4. Sparta Sycewice.
5. GOSRiT Luzino.

Grupa 2: Koordynator – Anna Straszewska.
1. KP Starogard Gdański.
2. Constract Lubawa.
3. TAF Toruń.
4. Jedynka Aleksandrów Kujawski.
5. Junior Hurtap Łęczyca.

Grupa 3: Koordynator – Rafał Gnybek.
1. Red Dragons Pniewy.
2. Perfecta Złotów.
3. Polonia Leszno.
4. KKF Konin.
5. Futsal Wrocław.

Grupa 4: Koordynator – Piotr Lichota.
1. AZS UMCS Lublin.
2. Falenica Warszawa.
3. Góral Tryńcza.
4. Pogoń Sokół Lubaczów.
5. Futsal team Przeworsk.

Grupa 5: Koordynator – Piotr Zawodny.
1. Słomniczanka Słomniki.
2. Garbarnia Kraków.
3. ZKS Unia Tarnów.
4. BSF Bochnia.
5. Canpack Okocimski Brzesko.

Grupa 6: Koordynator ¬– Grzegorz Morkis.
1. ZKS Gatta Zduńska Wola.
2. Fablok Chrzanów.
3. AZS UŚ Katowice.
4. APN GKS Futsal Tychy.
5. Sośnica Gliwice.

Grupa 7: Koordynator – Arkadiusz Grzywaczewski.
1. Gwiazda Ruda Śląska.
2. GLKS Wilkowice.
3. Rekord Bielsko-Biała SSA
4. Piast Gliwice.
5. GSF Gliwice.