Bartek Noga trenerem pierwszej GKS Futsal Tychy.

Zarząd klubu GKS Futsal Tychy informuje że nastąpiła zmiana na stanowisku trenera pierwszej drużyny. Klub zakończył współpracę z dotychczasowym trenerem Michałem Słoniną któremu życzymy sukcesów w dalszej pracy szkoleniowej a nowy trenerem został Bartek Noga. Nowy szkoleniowiec ma 28 lat a na swoim koncie ma już kilka ciekawych sukcesów które osiągnął pracując w Gwieździe Ruda Śląska. Największy zaliczył w sezonie 2018/2019 kiedy to poprowadził swój klub do awansu do  Futsal Ekstraklasy. Wprowadził też kilka drużyn do turniejów finałowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Ostatnio krótko pracował w AZS-ie UŚ Katowice. Bartek witamy na trójkolorowym pokładzie i życzymy samy dobrych dni w naszym klubie.