Wymęczone zwycięstwo.

Po dzisiejszym meczu możemy powiedzieć że mamy trzy punkty. To że mecz z Wrocławianami nie będzie łatwy wiedzieliśmy wszyscy ale na pewno nikt nie przypuszczał że goście postawią tak duży opór. Oczywiście mecz rozpoczął się od huraganowych ataków naszej drużyny których nie potrafiliśmy sfinalizować golem a gdy trafiliśmy do siatki goście odpowiedzieli szybką kontrą i do przerwy był remis. Po przerwie sytuacja była podobna gdyż na każdego strzelonego przez nas gola goście odpowiadali wyrównującym trafieniem. Dopiero od stanu 4-3 zdołaliśmy odskoczyć przeciwnikowi co przełożyło się na nasze zwycięstwo 7-3. Mecz nie był z tych o których pamięta się długo ale co najważniejsze wygrany. Za tydzień gramy w Gliwicach z Sośnicą a w naszej hali zobaczymy się 24 października w meczu z naszą imienniczką z Nowin.

GKS Futsal Tychy – Profi Sport Wrocław 7-3 (1-1)
bramki GKS: Sitko x 3, Słonina, Krzyżowski, Dudzik, samobójcza.
skład GKS: Modrzik, Gruszczyński – Sitko, Słonina, Dudzik, Krzyżowski – Pytel, Lisiński, Kokot, Migdał, Kochanowski, Kołodziejczyk, Dwórznik, Banaszczyk.