W niedzielę z Profi Sport.

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 18 nasza drużyna w ramach rozgrywek I Ligi Futsalu podejmować będzie drużynę Profi Sport Wrocław. Drużyna z Wrocławia w historii swojej gry w I Lidze nigdy jeszcze nie wygrała swojego meczu a co ciekawsze nie zdobyła punktu. Oczywiście drużynie gości życzymy jak najlepiej lecz nie chcielibyśmy aby to nasi zwodnicy byli tą ekipą która pierwsza odda punkty Wrocławianom. Z naszej strony w dalszym ciągu zmagamy się z kłopotami zdrowotnymi przez które nie wystąpią Fabian Biernat i Marek Kołodziejczyk a komisja dyscyplinarna nie zawiesiła kary Tomaszowi Bernatowi który będzie do dyspozycji trenera od 6 kolejki. Chętnych do oglądnięcia tego meczu zapraszamy do Tyskiej hali w niedzielę na godzinę 18-00. Pamiętajcie o identyfikacji przy wejściu na halę, maseczkach i bezpiecznym dystansie społecznym.