Hala w Halembie odczarowana.

Długo przyszło czekać kibicom futsalu w Tychach na wyjazdowe zwycięstwo naszej drużyny z Gwiazdą Ruda Śląska. Po nie zadawalającym wyniku i niezadawalającej grze w poprzedniej kolejce z KS Polkowice nasza drużyna chciała jak najszybciej się zrehabilitować. Akurat trafiło na klub z którym nigdy nie wygraliśmy na jego parkiecie, dlatego nasi zawodnicy byli podwójnie zmotywowani. W mecz weszliśmy lepiej, można powiedzieć że po za kilkoma krótkimi fragmentami mecz mieliśmy pod kontrolą. Już do przerwy prowadziliśmy 3-1 a w 25 minucie było już 5-2 co zwiastowało pewne zwycięstwo. Od piątej bramki zabrakło nam cierpliwości i skuteczności pod bramką przeciwnika gdyż mogliśmy strzelić parę bramek więcej. Tak mecz zakończył się wynikiem 7-3 a my już jesteśmy myślami przy meczu z Profi Sport Wrocław który odbędzie się w naszej hali w najbliższą niedzielę o godzinie 18.

Gwiazda Ruda Śląska – GKS Futsal Tychy 3-7 (1-3)
bramki GKS: Dudzik x2, Słonina x 2, Kokot, Sitko, Lisiński.
skład GKS: Modrzik, Gruszczyński – Sitko, Słonina, Krzyżowski, Dudzik – Pytel, Kołodziejczyk, Lisiński, Migdał – Kokot, Kochanowski, Dwórznik, Banaszczyk.