Przegrana z Komprachcicami.

Niestety nie udał się naszej drużynie wczorajszy mecz z drużyną GKS Berland Komprachcice. Od samego początku widać było ze to goście mają więcej argumentów aby wygrać mecz ale nasza drużyna nie zamierzała oddać pola gry. Do przerwy remisowaliśmy 1-1 ale już po 3 minutach drugiej połowy i naszym gapiostwu przegrywaliśmy 1-4. Bramka kontaktowa na 2-4 nic nie pomogła gdyż drużyna gości szybko odpowiedziała jeszcze dwoma a my tylko jedna i mecz zakończył się wynikiem 3-6. Goście pokazali że są drużyną która może uzyskać awans do Futsal Ekstraklasy.

GKS Futsal Tychy – GKS Berland Komprachcice 3-6 (1-1)
bramki GKS: Krzyżowski x 2, Migdał.
skład GKS: Borowski, Modrzik – Pytel, Dudzik, Łasak, Dwórznik, Kochanowski, Kołodziejczyk, Krzyżowski, Migdał, Słonina, Kamiński, Liśiński, Biernat.