Dobry występ drużyny U-14 w finałach MMP.

W niedzielę zakończył się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-14. Nasza drużyna która debiutowała na tym turnieju mimo że nie uzyskała awansu z grupy pokazała się z bardzo dobrej strony. Należy podkreślić że byliśmy najmłodszym zespołem tych mistrzostw ale na parkiecie zawodnicy pokazali że dla nich to żadna przeszkoda. W pierwszych dwóch meczach mimo że zakończone porażkami zostawiliśmy dobre wrażenie. W trzecim meczu gdy zawodnicy oswoili się z atmosferą Mistrzostw pokazali pełni swoich umiejętności. W tym miejscu należy podkreślić dobrą pracę trenera Marka Kołodziejczyka. Turniej pokazał że drużyna ma rok czasu by awansować do następnych finałów i zdobyć medal Mistrzostw Polski.

Sobek Kraków – APN GKS Futsal Tychy 5-2
bramki GKS: 2 x Długosz.
Constract Lubawa – APN GKS Futsal Tychy 6-3
bramki GKS: 2 x Długosz, Pluta.
APN GKS Futsal Tychy – Słomniczanka Słomniki 9-1
bramki GKS: 3 x Bednarski, 2 x Długosz, 2 x Rozmus, Pluta, Pieklarz.