Zwycięstwo po bardzo dobrym meczu.

Licznie zgromadzeni dziś kibice w Tyskiej Hali zobaczyli doskonały mecz dwóch bardzo dobrych drużyn. Goście z Lublina którzy dotychczas zdobyli 25 punktów pokazali w tym meczu że są naprawdę mocną ekipą lecz to nasza drużyna od początku meczu przeważała i udokumentowała to zdobyciem dwóch bramek. Do przerwy oglądaliśmy wyśmienite widowisko a od 20 minuty jeszcze lepsze. Zawodnicy obu drużyn włożyli w ten mecz bardzo dużo sił, ambicji i umiejętności. Dla nas najważniejsze jest to że mecz zakończył się dla nas zwycięstwem.
Już za tydzień czeka nas ważny mecz wyjazdowy do Nowin gdzie zagramy z tamtejszym GKS Futsal Nowiny.

GKS Futsal Tychy – AZS UMCS Lublin 3-1 (2-0)
bramki GKS: Dudzik, Słonina, Migdał.
skład GKS: Borowski, Modrzik – Pytel, Łasak, Bernat, Dudzik – Słonina, Migdał, Kołodziejczyk, Lisiński, Kochanowski, Biernat Filip, Kamiński, Krzyżowski.