Awans do 1/16 Pucharu Polski.

Zawodnicy trenowani przez Michał Słoninę i Marka Kołodziejczyka dobrze rozpoczęli nowy rok.
Dziś w Siemianowicach wygraliśmy z tamtejszym FC w ramach I rundy Pucharu Polski w Futsalu.
Pomimo osłabień w składzie udało się wygrać mecz i uzyskać awans do następnej rundy.
Sam mecz nie był najatrakcyjniejszym widowiskiem futsalowym, gdyż wynik zmieniał się raz w jedną stroną raz w drugą. Najciekawiej było w końcówce meczu, gdy gospodarze bramkę na 6-6 strzelili na 9 sekund przed końcem meczu, jednak 6 sekund później nasi zawodnicy strzelili bramkę dająca nam zwycięstwo.
Kolejną 1/16 rundę Pucharu zagramy 8-9 lutego a rywala poznamy po losowaniu które odbędzie się 12 stycznia.

FC 2016 Siemianowice – GKS Futsal Tychy 6-7 (3-2)
bramki GKS: Słonina x 3, Bernat x 3, Kołodziejczyk.
skład GKS: Borowski, Modrzik – Kochanowski, Łasak, Migdał, Bernat – Wybraniec, Kołodziejczyk, Kamiński, Dwórznik, Liśiński, Filip Biernat, Słonina, Krzyżowski.