Wielka szansa na awans do finałów MMP U-14.

Już jutro (sobota) w Hali Sportowej Tychy odbędzie się ostatni turniej eliminacyjny do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-14. Turniej jest II Fazą eliminacji w Makroregionie 3 (Województw- Lubusko, Dolnośląsko, Opolsko, Śląskim) W II Fazie zagra pięć drużyn z których awans do finałów uzyskają trzy najlepsze drużyny. Nasi zawodnicy w I Fazie wygrali wszystkie swoje mecze i z pierwszego miejsca awansowali do II Fazy. Jeżeli forma z pierwszego turnieju zostanie utrzymana mamy powody by myśleć o awansie i wyjeździe na finały do Lubawy (24-26.01.2020r) Należy przypomnieć że zawodnicy w kategorii U-14 i U-16 są zawodnikami APN-u którzy na mocy umowy pomiędzy klubami reprezentują nasze barwy. Poniżej harmonogram rozgrywek a chętnych do dopingowania naszych zawodników zapraszamy na halę.

Mecz nr 1: Godzina 13:30 Clearex Chorzów – APN GKS Futsal Tychy
Mecz nr 2: Godzina 14:10 SRS Gwiazda Ruda Śląska – Marex Chorzów