Rozgrywki MMP U-20 i 18.

W okresie świątecznym nasze drużyny młodzieżowe rozegrały ważne turnieje. Zawodnicy z kategorii U-20 zagrali w finałach MMP U-20 których byliśmy gospodarzem. W meczach grupowych zdobyliśmy 4 punkty wygrywając, przegrywając i remisując. W meczu ćwierćfinałowym nasi zawodnicy nie poradzili sobie z Rekordem Bielsko-Biała i na tym etapie zakończyliśmy uczestnictwo zajmując miejsca w przedziale 5-8.
Po świętach drużyna U-18 rozegrała drugi turniej eliminacyjny w którym mimo dobrej gry także nie zdobyliśmy punktów. Na pewno dobrą sprawą jest to że dwóch zawodników znalazło uznanie trenera Michała Słoniny i możemy w krótce doczekać się tych zawodników w pierwszej drużynie.
Drużynie U-14 i U-16 pozostały jeszcze do rozegrania dwa turnieje eliminacyjne z których najbliżej awansu do turnieju finałowego jest ekipa U-14.