Kilka informacji z I drużyny.

Nasza I drużyna która zakończyła pierwszą rundę rozgrywek na trzecim miejscu w tabeli I Ligi w całym okresie świąteczno-noworoczny przygotowywała się do rundy rewanżowej. Zawodnicy są gotowi do pierwszego starcia z FC Siemianowice w ramach Pucharu Polski w Futsalu. Z wypożyczenia do swojego macierzystego klubu (Rekord Bielsko-Biała) wrócił Wojciech Łasak ale mamy nadzieję że Wojtka jeszcze zobaczymy w naszych barwach. Prawdopodobny jest transfer Patryka Puzio do FC Siemianowice. W najbliższym czasie do treningów po ciężkiej kontuzji powinien wrócić Fabian Biernat i rehabilitujący się ostatnio Filip Krzyżowski. Pozostali zawodnicy są gotowi do pierwszego starcia w tym roku. Poniżej terminy najbliższych meczy:

PPwF 6.01.2020r (wyjazd) FC Siemianowice – GKS Futsal Tychy godzina 17:00
12 kolejka I Ligi 12.01.2020r (wyjazd) Sośnica Gliwice – GKS Futsal Tychy godzina 17-00
13 kolejka I Ligi 19.01.2020r (dom) GKS Futsal Tychy – UMCS Lublin godzina 17-00