Bolesna porażka.

W niedzielny wieczór podejmowaliśmy Bocheńskie Stowarzyszenie Futsalu co przyciągnęło na trybuny naszej hali dużą ilość kibiców. Niestety nasi zawodnicy nie byli tego dnia w najlepszej formie co pokazali na parkiecie. Już do przerwy przegrywaliśmy 1-5 co najlepiej odzwierciedlało naszą grę. Po przerwie wiele się nie zmieniło choć próba złapania kontaktu się udała to zaraz goście znowu nam odskoczyli. W końcówce nasz trener wycofał bramkarza i ponownie udało się złapać kontakt lecz ostatnie słowo należało do drużyny z Bochni co przełożyło się na naszą porażkę i trzeba podkreślić w pełni zasłużoną. Teraz nastąpi dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach co nasza drużyna powinna wykorzystać na poprawienie kilku elementów w grze.

GKS Futsal Tychy – BSF Bochnia 6-8 (1-5)
bramki GKS: 3 x Dudzik, Migdał, Łasak, Bernat.
skład GKS: Borowski, Modrzik -Pytel, Dudzik, Łasak, Migdał – Słonina, Krzyżowski, Liśiński, Bernat, Kochanowski, Kamiński, Kołodziejczyk, Dwurznik.