Trzy punkty dopisane.

Po dzisiejszym meczu można śmiało powiedzieć że dopisujemy trzy punkty. Mimo ze nasza drużyna włożyła w ten mecz maksimum sił to poziom meczu nie powalał. Drużyna gości przyjechała z założeniem że mecz można wygrać samą obrona. W pierwszej połowie nasi zawodnicy długimi fragmentami przebywali na połowie przeciwnika ale nie potrafili zdobyć przewagi bramkowej. W drugiej połowie kiedy zdobyliśmy trzecią bramkę a goście podjęli próbę ataku na boisku zrobiło się więcej miejsca i zaczęliśmy stwarzać co raz więcej czystych sytuacji strzeleckich. Z tych sytuacji strzeliliśmy jeszcze trzy gole kończąc mecz zwycięstwem sześć do jednego. To co cieszy to zwycięstwo i gole zawodników którzy ostatnio mniej grali co pokazuje jakim potencjałem dysponuje nasza drużyna. Za tydzień wyjazd do Siemianowic a w Tyskiej hali spotkamy się za dwa tygodnie kiedy podejmować będziemy BSF Bochnie.

GKS Futsal Tychy – Profi Sport Wrocław 6-1 (1-1)
bramki GKS: Dudzik x 2, Bernat, Słonina, Dwórznik, Kamiński.
skład GKS: Borowski – Pytel, Dudzik, Łasak, Migdał – Słonina, Liśiński, Krzyżowski, Bernat – Kochanowski, Wybraniec, Kamiński, Dwórznik.