W neidzielę z AZS Profi Sport Wrocław.

Już w najbliższą niedzielę w Tyskiej Hali zagramy mecz w ramach 7 kolejki I Ligi Futsalu. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna AZS Profi Sport Wrocław która jest beniaminkiem ligi i jak do tej pory nie zasmakowała zwycięstwa. Goście z pewnością przyjadą do Tychów z mocnym nastawieniem zdobycia pierwszych punktów i dlatego nie należy ich lekceważyć. Nasza drużyna po ostatniej serii dobrych występów i co najważniejsze zwycięskich jest także mocno zmobilizowana by pokazać Tyskiej publiczności dobry Futsal i umocnić się w czubie tabeli. Nikt z naszych zawodników nie pauzuje za kartki i nikt nie narzeka na urazy wiec wszyscy w pełnej gotowości na niedzielę. Wszystkich chętnych zapraszamy w niedzielę do hali Sportowej Tychy o godzinie 18-00 tym bardziej ze wstęp jet bezpłatny.