Zwycięstwo na trudnym terenie.

Tak jak zapowiadaliśmy w czwartek mecz w Busku był bardzo trudna przeprawą. Pierwsza połowa była podobna do meczu z Brzegiem to znaczy dominowaliśmy w każdym elemencie gry lecz nie potrafiliśmy udokumentować naszych akcji golem. Po przerwie zdobyliśmy szybkie trzy bramki i tym obudziliśmy drużynę gospodarzy. Zawodnicy z Buska naciskali nas coraz mocniej strzelacjąc trzy gole czym doprowadzili do remisu 3-3. Na nasze szczęście szybko odpowiedzieliśmy bramką co trochę zatrzymało miejscowych. W końcówce meczu wycofali bramkarza i kilku krotnie groźnie strzelali na naszą bramkę. Wytrzymaliśmy i zwycięstwo stało się faktem. Za tydzień w niedzielę podejmować będziemy drużynę beniaminka z Wrocławia i już dziś wszystkich zapraszamy na godzinę 18-00 do Tyskiej Hali,

Max-Farbex Buskowianka Busko-Zdrój – GKS Futsal Tychy 3-4 (0-0)
bramki GKS: Krzyżowski x 2, Bernat x 2
skład GKS: Borowski – Pytel, Łasak, Dudzik, Migdał – Słonina, Krzyżowski, Liśiński, Bernat, Kochanowski, Dwóżnik, Wybraniec.