W sobotę gramy z liderem tabeli.

W sobotę czeka nas bardzo trudny mecz z Buskowianką Busko Zdrój. Drużyna ,,mineralnych,, jest liderem naszej grupy a rozpoczęła sezon podobnie jak nasi zawodnicy czyli od porażki a potem zanotowała same zwycięstwa. Nasza drużyna przerwę w rozgrywkach poświęciła na dopracowaniu kilku schematów gry tak abyśmy mogli zdobywać kolejne punkty. W meczu z Buskowianką nie będzie mógł wystąpić nasz trener Marek Kołodziejczyk gdyż zmaga się z kontuzją za to pozostali zawodnicy na nic nie narzekają i zapowiadają walkę z mocnym rywalem. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 18-00 a gospodarze zapewniają że mecz będzie można zobaczyć w lokalnej telewizji internetowej www.ponidzietv.pl Zapraszamy do transmisji.