Szalony mecz z Nowinami.

Stało się już tradycją że w meczach z GKS-em Futsal Nowiny emocji nie brakuje. Zawsze szala zwycięstwa przelewa się kilkukrotnie w ciągu meczu, zawsze są przedłużone karne, zawsze są czerwone kartki i masa emocji. Dziś było podobnie, bo już 8 sekundzie meczu było 1-0 dla gości. Nasi zawodnicy odrobili straty wychodząc na prowadzenie 3-1, by schodzić na przerwę przegrywając 4-3.
W drugiej połowie zawodnicy w dalszym ciągu raczyli nas emocjami. Bramkę na 5-3 strzelili goście, po czym tyszanie wyciągnęli wynik na 6-5.
Po bramce na 6-6 nasi zawodnicy strzelają dwie bramki i wydawało się że w meczu już nic złego nam się nie stanie. Było jednak inaczej i w ostatnich 90 sekundach straciliśmy 2 bramki.
Mecz zakończył się wynikiem 8-8. Dla kibiców super emocje, dla trenerów dużo materiału do analizy, a dla zawodników jednej i drugiej drużyny duży niedosyt.

GKS Futsal Tychy – GKS Futsal Nowiny 8-8 (3-4)
bramki GKS: Migdał x 2, Krzyżowski x 2, Dudzik x 2, Bernat x 2.
skład GKS: Borowski, Puzio – Pytel, Dudzik, Łasak, Migdał – Słonina, Liśiński, Krzyżowski, Bernat, Kochanowski, Biernat Filip, Dwórznik.