Przegrana w Komprachcicach.

Wczorajszy mecz z Berlandem Komprachcice zwiększył naszą serię porażek do piątej z rzędu. Mecz rozpoczął się dla nas dobrze gdyż szybko strzelona bramka dawała nam przewagę do gry z kontry. Niestety obie drużyny raziły dużą nie poradnością co przekładało się na brak sytuacji strzeleckich. W ostatniej minucie pierwszej połowy po jednym z naszych błędów straciliśmy bramkę i na przerwę do szatni schodziliśmy z wynikiem 1-1. Po przerwie mecz dalej wyglądał słabo i tylko akcja bramkowa gospodarzy była sytuacją którą można wspominać po zawodach. Za tydzień o godzinie 15 zagramy w Tyskiej Hali z Odrą Opole i jest to mecz którym musimy skończyć serię porażek.

GKS Berland Komprachcice – GKS Futsal Tychy 2-1 (1-1)

bramka GKS: Dudzik.

skład GKS: Borowski, Bała – Sitko, Dudzik, Biernat, Kochanowski – Pytel, Migdał, Krzyżowski, Kołodziejczyk, Lisiński.