Porażka z Gwiazdą.

Niestety stało się to co w każdym meczu na hali w Halembie czyli nasza porażka. Do meczu przystępowaliśmy z nadzieją przerwania złej passy w meczach z Gwiazdą w Rudzie Śląskiej ale też trzeba powiedzieć że robiliśmy wszystko aby jak najbardziej pomóc gospodarzą w ich zwycięstwie. Do przerwy przegrywaliśmy tylko 2-0 dzięki dobrej postawie naszego bramkarza. Po przerwie ruszyliśmy mocno do przodu i stworzyliśmy sobie kilka klarownych sytuacji których nie potrafiliśmy zamienić na bramki. Prosty błąd w naszej defensywie pozwolił gospodarzą strzelić trzecią bramkę na co trener naszej drużyny zareagował grą z lotnym bramkarzem. Taka gra przyniosła nam korzyść w postaci dwóch bramek gdy do końca meczu pozostały jeszcze dwie minuty. Mimo kilku prób to Rudzianie strzelili nam bramkę strzałem do pustej bramki. Mecz zakończył się naszą porażką 4-2.

Gwiazda Ruda Śląska – GKS Futsal Tychy 4-2 (2-0)

bramki GKS: Bernat, Myszor.

skład GKS: Borowski, Bała – Sitko, Słonina, Biernat, Bernat – Myszor, Matusz, Kołodziejczyk, Krzyżowski, Migdał, Liśiński, pytel, Kochanowski.