Czas na zwycięstwo w Halembie.

Dziś o godzinie 17-30 zagramy bardzo ważny mecz w Rudzie Śląskiej a dokładnie w hali na Halembie. W tym obiekcie rozegraliśmy już kilka naście meczów ligowych ale jeszcze nigdy nie wygraliśmy. Dziś oprócz tego że czas złamać tą zasadę to jeszcze Gwiazda Ruda Śląska jest jednym z naszym głównych rywali do walki o awans do Futsal Ekstraklasy. Przy okazji trzeba podkreślić że z klubem z Halemby rywalizujmy od kilku już lat na wielu poziomach różnych rozgrywek a także współpraca pomiędzy klubami jest bardzo. Do meczu nasza drużyna przygotowywała się bardzo skrupulatnie rozgrywając dodatkowo w czwartek mecz sparingowy z Piastem Gliwice. Wszyscy zawodnicy są zdrowi i gotowi do walki o trzy punkty. Wszystkich naszych kibiców którzy są chętni zobaczyć ten mecz zapraszamy na ulicę Kłodnicką do Rudy Śląskiej o godzinie 19-30.