Pożegnanie z Pucharem Polski.

Niestety nie udał nam się mecz 1/16 Pucharu Polski w Futsalu. Mimo szumnych zapowiedzi i dużej ilości kibiców na trybunach Tyskiej hali wybitnie nie udał nam się ten mecz. Od samego początku meczu mocno atakowaliśmy przeciwnika ale to drużyna z Brzegu strzeliła nam bramkę i wynikiem 0-1 zakończyła się pierwsza połowa. Po przerwie jeszcze bardziej chcieliśmy zdobyć bramkę ale niestety zapominaliśmy o grze obronnej i przeciwnik strzelił nam dwie bramki. Od stanu 0-3 wycofaliśmy bramkarza co dało nam jedną bramkę ale też straciliśmy trzy. Wynik końcowy należy uznać za sprawiedliwy gdyż naprawdę goście zagrali dobry mecz a nam pozostaje skupić się na głównym celu sezonu czyli walce o awans do Futsal Ekstraklasy.

GKS Futsal Tychy – Futsal Gredar Brzeg 1-6 (0-1)
bramka GKS: Sitko.
skład GKS: Bała, Borowski – Sitko, Biernat, Kochanowski, Dudzik – Matusz Pytel, Krzyżowski, Myszor, Słonina, Liśiński, Migdał, Bernat.