W niedzielę Puchar Polski.

Już w najbliższą niedzielę zagramy mecz w ramach 1/16 Pucharu Polski w Futsalu z Gredarem Futsal Brzeg. Do tego meczu wszyscy w klubie przykładamy bardzo dużo uwagi gdyż zależy nam na awansie do następnej rundy PPF. Nasza ekipa telewizyjna organizuje po raz pierwszy w historii klubu transmisję LIVE z tego wydarzenia z tym że link do transmisji będzie dostępny dopiero w sobotę. Ze specjalnym programem Freestyle-owym wystąpi jeden z najlepszych w tym fachu ,,RAVGOR” który zaprezentuje pełnie swoich możliwości. Jak zawsze najważniejszy jest mecz do którego nasza drużyna przystąpi w naj mocniejszym składzie. Zapraszajcie wszystkich członków rodziny, znajomych jak i nie znajomych tak aby hala zapełniła się w komplecie. Wstęp na mecz jest bezpłatny także zapraszamy na godzinę 18 w niedzielę.